T-REX GOLD POWER

Skrýt detaily
Výrobce: SOUDAL
Dostupnost: skladem
T-REX GOLD POWER

T-REX GOLD POWER je vysokopevnostní lepidlo s použitím pevnostních vláken, nejsilnější lepidlo na trhu!

T-REX GOLD POWER – je momentálně nejsilnější lepidlo na trhu! Toto speciální lepidlo má extrémní počáteční přilnavost, která je na hodnotě 400kg/m2. Tento fakt je dosažen použitím speciálních pevnostních vláken při výrobě lepidla T-REX GOLD POWER. Lepený spoj je nejen vysoce pevný, ale zůstává pružný a vodě odolný. Toto speciální lepidlo přilne i na vlhký podklad. Struktura hmoty lepidla je tvořena speciálními vlákny, která zajišťují nejen vysokou pevnost, ale i dlouhodobou odolnost lepeného spoje. Lepidlo T-REX GOLD POWER přilne na veškeré běžné povrchy, porézní i neporézní.

 

Toto lepidlo je vhodné pro veškeré běžné lepení v domácnostech, ale nalezne široké uplatnění i na stavbách. Zvládá lepit i spoje vibrujících spár a také dynamicky namáhaných konstrukcí. Lepidlo T-REX GOLD POWER je používáno pro lepení spojů v automobilovém průmyslu, také se s ním lepí podlahové lišty, zrcadla a to přímo na reflexní vrstvu.

Lepení lze provádět na všechny běžné povrchy stavebních materiálů, omítek a mimo PP, PE, Teflon a Asfalt. Podklad musí být čistý, soudržný, bez mastnoty a prachu.

 

T-REX GOLD POWER – pracovní postup:
Lepidlo musí být nanášeno aplikační pistolí, lisem na kartuše, nanáší se na jednu ze spojovaných ploch a to ve formě pruhů či bodů. Po aplikaci se k sobě ihned obě strany stlačí. Nevytvrzené lepidlo lez čistit acetonem, nebo lakovým benzínem. Po vytvrzení se odstraní už jen mechanicky. T-REX GOLD POWER je přetíratelný.

Koupit
Aktuální cena je v detailu položky.
Přílohy:
T-rex Gold Power - bezpečnostní list, 186 kB
T-REX gold power - leták, 189 kB
T-rex Gold Power - technický list, 231 kB