T-REX EXTRA FIX

Skrýt detaily
Výrobce: SOUDAL
Dostupnost: skladem
T-REX EXTRA FIX

T-REX EXTRA FIX - lepidlo s vysokou pevností lepeného spoje s použitím pevnostních vláken.

Toto speciální lepidlo s vysokou počáteční přilnavostí, která je více než 300kg/m2. Navíc nová technologie, která využívá speciální vlákna pro maximální pevnost lepeného spoje, nabízí opravdu vysoce pevný a pružný spoj. Toto speciální lepidlo je vhodné pro interiér i exteriér a můžou se s ním lepit i nerovné povrchy. Lepidlo T-REX EXTRA FIX je vhodné pro většinu materiálů s tím, že při spojení nastává okamžitá fixace lepeného spoje. Toto lepidlo neobsahuje žádná rozpouštědla a je bez zápachu. Lepidlo T-REX EXTRA FIX je vhodné obzvláště na porézní povrchy. Při aplikaci se lepidlo nanáší pouze na jeden ze spojovaných materiálů. Při použití je možné lepit spoje ve vertikální i horizontální poloze.

 

Lepidlo T-REX EXTRA FIX je vhodné pro lepení materiálů jako je:
Dřevo, plasty, zdivo, dlaždice a kámen, také kovy a různé porézní povrchy, betony a omítky, MDF a OSB desky, překližky a dřevotřísky, sádrokartonové desky atd.

 

Postup lepení:
Lepidlo T-REX EXTRA FIX nenesete pomocí aplikační pistole (lis na kartuše). Nanášíme na jednu z lepených částí ve formě pruhů, nebo bodů lepidla. Pokud lepíme větší plochu, nanášíme pruhy lepidla 15cm od sebe. Lepidlo nanášíme také na kraje a rohy lepené části. Následně silně stlačíme anebo poklepeme gumovou paličkou. Pokud lepíme k sobě opravdu velmi těžké předměty, pak je k sobě fixujeme do úplného vytvrzení lepidla T-REX EXTRA FIX, což je cca 24 až 48 hodin. Při aplikaci nesmí teplota klesat pod +5°C a nesmí překročit +35°C. Při potřebě čištění lze před vytvrzením lepidlo umýt vodou, po vytvrzení už jedině mechanicky odstraníme.

 

Lepidlo T-REX EXTRA FIX je bílé barvy a kartuš obsahuje 380g lepidla.

Koupit
Aktuální cena je v detailu položky.
Přílohy:
T-REX Extra Fix - leták, 196 kB
T-REX Extra Fix - technický list, 230 kB