Nový výrobek Styrotherm Plus (šedý EPS)

 Datum: 7.5.2008   Kategorie: Akce a slevy 

Vložili jsme do našeho webu pro vás nový výrobek vhodný pro zateplení fasády vašeho domu. Jedná se o výrobek značky Styrotrade s většími tepelně-izolačními vlastnostmi jenž způsobuje obsah grafitu v buňkách tohoto pěnového polystyrenu.

 

Pěnový polystyren Styrotherm Plus 70 je produkt nové generace tepelně-izolačních materiálů, kde je kladen vysoký nárok na tepelně-izolační vlastnosti.

Této vlastnosti je dosaženo především tím, že každá buňka obsahuje přísadu grafitu, který odráží teplo zpět a zabraňuje většímu úniku tepla.

Výhodou tohoto materiálu je již zmiňovaná vyšší tepelná izolace a změna barevnosti výsledného produktu, což ocení hlavně realizátoři při konečné aplikaci za slunečného počasí.

 

GRAFIT dříve nazýván Uhlíkem je materiál známý v tabulce prvků pod označením "C" a byl nalezen v roce 1789. Jedná se o přírodní minerál, nekovový prvek. Jedna z jeho vlastností je značná tepelná odolnost, což způsobuje odraz tepla od fasádní desky a tím lepší tepelný odporGrafit je vůdči lidskému zdraví neškodný.

 

Použití:

Tento produkt je určen především pro kontaktní fasádní zateplovací systémy (ETICS) s požadavkem na vyšší tepelnou izolaci.

Tepelný odpor: 0,0304 W/m2.K, pro srovnání EPS 70 F fasádní 0,039 W/m2.K

Formát: 1000 x 500mm deska.


Na tento výrobek poskytneme slevu až 30% podle množství odběru.