Nový výrobek polystyren podlahový Styrotherm Plus 100 s příměsí uhlíku.

 Datum: 20.5.2008   Kategorie: Akce a slevy 

Vložili jsme do našeho webu pro vás nový výrobek vhodný pro zateplení podlahové konstrukce vašeho domu. Jedná se o výrobek značky Styrotrade s většími tepelně-izolačními vlastnostmi jenž způsobuje obsah grafitu v buňkách tohoto pěnového polystyrenu.

 

Pěnový polystyren Styrotherm Plus 100 je produkt nové generace tepelně-izolačních materiálů, kde je kladen vysoký nárok na tepelně-izolační vlastnosti.

Této vlastnosti je dosaženo především tím, že každá buňka obsahuje přísadu grafitu, který odráží teplo zpět a zabraňuje většímu úniku tepla.

Výhodou tohoto materiálu je již zmiňovaná vyšší tepelná izolace a změna barevnosti výsledného produktu, což ocení hlavně realizátoři při konečné aplikaci za slunečného počasí.

 

GRAFIT dříve nazýván Uhlíkem je materiál známý v tabulce prvků pod označením "C" a byl nalezen v roce 1789. Jedná se o přírodní minerál, nekovový prvek. Jedna z jeho vlastností je značná tepelná odolnost, což způsobuje odraz tepla od desky polystyrenu a tím lepší tepelný odpor. Grafit je vůdči lidskému zdraví neškodný. 

 

Použití:

Tento produkt je určen především pro kontaktní fasádní zateplovací systémy (ETICS) s požadavkem na vyšší tepelnou izolaci.

Tepelný odpor: 0,0302 W/m2.K, pro srovnání EPS 100 Z podlahový 0,038 W/m2.K

Formát: 1000 x 500mm deska.

Na tento výrobek poskytneme slevu až 30% podle množství odběru.