Nejlepší tepelný odpor na trhu tepelně izolačních vat.

 Datum: 21.1.2009   Kategorie: Akce a slevy 

Jedná se o velmi zajímavou tepelně izolační vatu ze skleněnýchvláken ISOVER UNIROL PROFI.

 

Tato tepelná izolace se vlastně skládá z rolovaných pásů ze skelné plsti. Výrobu jsme pro vás již popsali v jiném článku, tento výrobek značky ISOVER je opatřen po celém povrchu hydrfobzovanými vlákny. Metoda je založená na rozvlákňování taveniny skla a dalších příměsí a přísad. Vytvořená minerální vlákna se v rámci výrobní linky zpracují do finálního tvaru pásu.

Vloženou izolaci je potřeba chránit proti usazování prachu v konstrukci vhodnou ochranou (parotěsná fólie).

Tato revoluční tepelná izolace je naprosto ekologicky a hygienicky nezávadná a navíc je velice odolná proti plísním a různým houbám. V neposladní řadě je tato tepelná izolace odolná i proti dřevoakznému hmyzu.

 

Součinitel této tepelné izolace je neuvěřitelných LAMBDA D = 0,033 (W.m-1K-1), což z tohoto izolantu dělá tepelnou izolaci s nejlepší tepelným odporem na trhu tepelně a akusticky izolačních vat.

 

Vyrábí se v maximální tloušťce 180mm, což naprosto stačí jako hlavní základní vrstva s následnou překrývací vrstvou v případě např. zeteplení šikmés třechy viz dole obrázky.

 

Dodává se v MPS balení (1 MPS = 12 rolí). Po dohodě je možno dodat i volné balení. Při aplikaci materiálu na izolaci šikmých střech a při použití bezkontaktní difuzní folie, nutno zabezpečit funkční provětrávací mezeru.

 

Výrobek se pyšní označením BIO  , což je označení výrobků jenž jsou naprosto ekologicky nezávadné a šetrné k přírodě i lidskému organismu.

 

Momentálně poslytujeme slevu ISOVER UNIROL PROFI a to až 50% z ceníkových cen !!!

 

Níže jsme pro vás vložily veškeré certifikáty kvality a potvrzení o shodě včetně technického listu pro tento výrobek tepelné izolace ISOVER UNIROL PROFI

 

 


Přílohy:
certifikat-isover-unirol-profi.pdf, 207 kB
prohlaseni-o-shode-isover-unirol-profi.pdf, 101 kB
technicky-list-isover-unirol-profi.pdf, 54 kB

Přiložené obrázky: