Jak objednat zboží...

 Datum: 1.11.2007   Kategorie: Zajímavosti 

Jelikož se nám často stává že někteří z vás nevědí jak objednat vámi vyhlédnuté zboží tepelné izolace, vkládáme jednoduchý postup jak u nás zboží zakoupit a jak se zboží dostane k vám.

 

 • Naprosto jednoduchý způsob je:

 

 1. V katalogu tepelné izolace vyberte zboží podle kategorií a podkategorií. Můžete také použít náš vyhledávač vlevo nahoře. Do tohoto vpíšete název zboží, stačí hlavní klíčové slovo a zobrazí se vám druhy s tímto slovem. Následně zboží vyberte podle vašeho přání.
 2. Dalším krokem je použít náš "poptávkový formulář" pro zaslání dotazu ohledně zboží a jeho ceny a informací o dopravě zboží k vám. Důležité je vyplnit přesně vaší e-mailovou adresu jinak vám nebudeme moci odpovědět (nebudeme vědět o tom že mail nedorazil k vám).
 3. Následně obdržíte od nás elektronickou poštou na vámi zadaný e-mail cenovou nabídku s informacemi o dopravě tepelné izolace k vám.
 4. Pokud budete souhlasit s cenou použijte opětovně stejný formulář jako při dotazu na zboží k závazné objednávce. Opět vyplňte pozorně požadované informace k vystavení faktury a hlavně nezapomeňte vepsat přesný název zboží jeho specifikaci ohledně tloušťky a objemu, množství, dále cenu. Tato je vždy bez DPH 19%. Konečnou cenu obdržíte na faktuře. V naší webové prezentaci jsou všechny ceny bez DPH.
 5. Na vámi zaslanou závaznou objednávku budeme reagovat. Opět vám přijde od nás e-mail jako potvrzení vaší objednávky že je přijata a bude následovně řešena.
 6. Následně se vám ozveme na vámi zadaný telefon (kontaktní osobě z objednávky) a to s domluvou ohledně datumu závozu zboží. Pokud je objednávka zaslána ve velkém časovém předstihu než je požadována dodávka, tak se většinou ozveme s dopravou týden před datumem dodávky, závozu tepelné izolace. Tento bývá sjednán tak, aby byl realizovatelný naší dopravou a vyhovoval vám a vašemu času.
 • Další možností je:
 1. Postupovat úplně stejně s tím, že použijete některý z našich kontaktů. Změna je v tom, že nebudete psát do našeho formuláře ale napíšete text podle svého přímo do zprávy, e-mailu z našich kontaktů. Někdy se stane že dotaz neobsahuje potřebné informace a tím se komunikace prodlužuje. Lepší je použít formulář k dotazu. Tento je předvyplněn a vede vás k vyplnění potřebných informací.
 2. Objednávku také můžete provést faxem a to odesláním objednaného zboží po dohodě s námi na telefonní číslo našeho faxu: 318 614 187 Objednávkový formulář pro fax ke stažení zde.
 3. Nebo nám zavolejte a na všem se osobně dohodneme, tím se ale nevyhnete zaslání závazné objednávky podle jedné z možností které jsou popsané v textu. Tímto se vyhneme dohadům a problémům kolem dodávky a sjednané ceny za zboží. Je to reguelní dokument k případným reklamacím a dalším jednáním kolem našich služeb a dodávek.

 Admin TIJC