Úvod: Tepelná izolace > Katalog > Alsta

Alsta

výrobceZobrazit zboží s náhledem, krátkým popisem a obrázkemZobrazit zboží s náhledem, krátkým popisem a obrázkem

 

Tato značka představuje výrobky firmy "ALSTA" která má důležitou pozici na trhu mezi výrobci kotevní techniky, orientující se především na výrobky z plastu určené pro stavební výrobu. Přísnou kontrolou jakosti a kvality svých výrobků firma upevnila svoji pozici mezi špičkou výrobců kotevní techniky.

 

Historie firmy se začala odvíjet v roce 1991. Výrobky firmy ALSTA brzy získaly vysoké ohodnocení mezi odběrateli, což umožnilo vybudování široké sítě prodejců -více než 200 na celém území Polska.
Rok 1999 byl důležitým zlomem pro firmu z hlediska exportu svých výrobků do České republiky - navázání dobré spolupráce s firmou SVOD sídlící v Příboře. Tato spolupráce zaručila nejen dynamický vzrůst exportu výrobků, ale také upevnění pozice mezi ostatními výrobci kotevní techniky v Čechách.

 

Pro výrobu hmoždinek firma používá speciálně složený kopolymer etylénu-polypropylénu, polyamid vyztužený skelným vláknem nebo nylon. Všechny hmoždinky jsou certifikovány technickými zkušebními ústavy v Polské a ČR, které potvrdily jejich předepsané vlastnosti.